Незважаючи на наказ, військові не стали підтримувати у суді генерала Назарова

logo
181431_nezvazhajuchi_na_nakaz_vijskovi_ne_stali_.jpeg


Незважаючи на наказ, військові не стали підтримувати у суді генерала Назарова

Сьогодні, 26 вересня, до Апеляційного суду зібралися багато колишніх та нинішніх військовослужбовців, які прийшли на розгляд справи щодо генерала Назарова, наказ якого став фатальним для 49 бійців. Під час засідання стало відомо, що деяких з них направили до суду у наказовому порядку. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив відомий дніпровський адвокат Віталій Погосян, передає Дніпроград.

«Яке ж було моє здивування, коли в групі підтримки генерала, я побачив своїх знайомих військових, до яких я відносився з повагою, і знав їх як порядних людей. Для мене це був шок! Я запитав, чому вони тут. Їх відповідь мене вразила. Вчора їм дали наказ замість несення служби прибути на 9-00 до приміщення апеляційного суду Дніпропетровської області. Для чого їм необхідно було прибути — не повідомили. Як заведено в армії, накази не обговорюються, а тому, вони й прибули», — повідомив Віталій Погосян.

Проте, за словами адвоката, згодом ці військовослужбовці зрозуміли, що їх хочуть використати як групу підтримки генерала, який не збирається відповідати за власні накази, і відмомилися грати цю роль у судовому засідані.

«Я пишаюся тим, що ті хлопці, яких змусили виступити в групі підтримки Назарова, залишилися Воїнами з честю та гідністю, а не безмовними виконавцями забаганок командирів», — підсумував адвокат Погосян.

Нагадаємо, 26 вересня, Апеляційний суд Дніпропетровської області розпочав розгляд апеляційної скарги на вирок генерал-майору Віктору Назарову, якого визнали винним у службовій недбалості, що призвела до загибелі 49-ти військових внаслідок катастрофи ІЛ-76 у Луганському аеропорту.

Декілька десятків ветеранів війни на Сході, об’єднаних у громадське формування «СІЧ-ЗАХИСТ» зібрались під будівлю Апеляційного суду Дніпропетровської області, аби відстояти вирок генералу Назарову, якого визнали винним у катастрофі ІЛ-76.

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?