Незабаром у Кривому Розі відкриють Центр розвитку дитини

logo
174553_nezabarom_u_krivomu_rozi_vidkrijut_centr_.jpeg


У Кривому Розі реконструюють колишній дитячий садок № 243 – незабаром там відкриють Центр розвитку дитини на 150 малюків. Приміщення стояло занедбаним 15 років – тепер його повністю відновлять та осучаснять – вже виконано понад 90 % робіт. Більшість майбутніх вихованців закладу – діти з особливими потребами.

Центр розвитку дитини_Кривий ріг

«Маленькі мешканці будь-якого населеного пункту Дніпропетровщини мають виховуватися у сучасних, світлих, яскравих дитячих садочках. Якісна освіта, особливо якщо говорити про інклюзивну, має розпочинатися з дошкільного навчального закладу», – зазначив Валентин Резніченко.

Центр розвитку дитини_Кривий ріг

Нині замість занедбаної споруди – яскрава будівля з новою покрівлею та утепленим барвистим фасадом. Всередині також все майже готове – вже встановили енергозбережні вікна, замінили двері, на першому поверсі утеплили підлогу. Системи опалення, водопостачання і водовідведення – також нові. Залишилось завершити внутрішні оздоблювальні роботи. Шпалери підбирали спеціально для кожної кімнати, в залежності від того, що там буде – спальня чи ігрова.

Центр розвитку дитини_Кривий ріг

Наразі також у розпалі – роботи з облаштування території майбутнього закладу. Підрядники вже установили різнокольорові бесідки зі спеціальною покрівлею – вона не нагрівається від сонця, а отже, малеча почуватиметься комфортно навіть у спеку. Завершити всі роботи планують у цьому році.

Загалом у закладі створять п’ять інклюзивних груп. Там виховуватимуть дітей із порушеннями опорно-рухової системи, ознаками аутизму та затримкою психічного розвитку. Передбачили і дві логопедичні групи, і ще три – загального розвитку.

Центр розвитку дитини_Кривий ріг

«Маю трирічну дитину. Стикнулася з проблемою браку місць у дитсадках. Живемо неподалік і давно придивляємося до цієї яскравої будівлі. Я б дуже хотіла, щоб мій Тимофій ходив саме в такий сучасний садочок», – поділилася криворожанка Альона Сезонова.

Поделиться ссылкой:

Метки: відкриття, дитячий садок, Кривий Ріг, малюки, реконструкція, Центр розвитку дитини

А поделиться?