Наймолодші легкоатлети Волині гідно виступили у Дніпрі

У Дніпрі відбувся Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків 2002 р.н. і молодші. Наймолодші легкоатлети Волині знову виступили дуже впевнено. Наші юнаки і дівчата вибороли високе 6 місце серед 23 команд, а легкоатлети Любешівської ДЮСШ фінішували у командному заліку першими, інформують у прес-службі ФЛАВО.

Загальний успіх кували перемоги і призові місця таких волинських спортсменів: Дарина Касян, Юлія Петри і Валерія Шоломіцька окупували увесь п`єдестал у спортивній ходьбі на 3 000 м, Тарас Корецький був третім у ходьбі на 3 000 м, Борис Абрамович – другим на 2 000 м з перешкодами.

Дарина Кравчук взяла відразу дві медалі – фінішувала другою на 800 метрів і третьою на 400 м, Максим Троцюк – був другим у метанні спису.