Найкращі хори з усієї України виконали гімн Дніпра

logo
174631_najkrawi_hori_z_usieji_ukrajini_vikonali_.png


9 вересня, 2017 — 15:08

У Дніпрі на День міста, який відзначають сьогодні, провели гучну «Битву хорів». Одинадцять співочих колективів із різних міст України разом виконали композицію «Детка, это Днепр». Уже понад три роки цю пісню вважають неофіційним гімном міста. Співочі «бої» на центральній площі Дніпра розпочали виступом українських оркестрів і видовищним дефіле мажореток. Для кількох тисяч містян, котрі прийшли подивитися на дійство, зіграли найкращі військові оркестри з різних міст України. Це – колективи з Дніпра, Чернігова, Новомосковська та оркестр Військово-морських сил із Миколаєва.

На початку свята біля пам’ятника видатному громадському діячеві Дніпра Олександру Полю міський голова Борис Філатов вручив почесні відзнаки найактивнішим містянам. Серед нагороджених – відомі меценати, працівники мерії та прості комунальники. «Ми нагородили багатьох гідних людей, які зробили неоціненний внесок у розвиток міста. У всіх чудовий настрій, погода сьогодні також прекрасна. У нас запланована велика кількість заходів на будь-який смак. Тож запрошую всіх приєднатися до святкувань», – зазначив мер Дніпра. Сам Борис Філатов також отримав почесну медаль від голови Дніпровської обласної ради Гліба Пригунова.

На майданчику біля монумента влаштували театралізовану виставу в козацькому стилі та гучний перформанс барабанщиць. Після цього центром Дніпра пройшла видовищна костюмована хода, в якій взяли участь понад 7 тис. містян. Такий масштабний карнавал відбувся вперше в Україні. Старт йому дав міський голова Дніпра Борис Філатов. «Започаткуймо нову традицію дніпровського карнавалу!» – сказав очільник міста. Святкова хода розтягнулася аж на 4 квартали – від центральної площі до вул. Академіка Вернадського. Учасники карнавалу пройшлися по вулицях міста 35 колонами. Першими стартували колони оркестрів, байкерських клубів і ретроавтівок.

Майже трикілометровий маршрут карнавал долав у супроводі запальних ведучих із музикою й танцями. Долучитися до дійства могли всі охочі. До Фестивального причалу хода дісталася майже за півтори години. На головному концертному майданчику міста учасники карнавалу провели флешмоб. Вони вишикувалися у величезний напис «I love Dnipro». Таке освідчення в коханні до рідного міста стало наймасовішим за всю його історію.

Вадим РИЖКОВ, «День», Дніпро


Реклама

А поделиться?