Найближчим часом у Дніпрі з’являться 15 нових легальних парковок

logo
181829_najblizhchim_chasom_u_dnipri_z_javljatsja.jpeg


Найближчим часом у Дніпрі з'являться 15 нових легальних парковок

Протягом наступних двох тижнів у Дніпрі почнуть функціонувати одразу 15 обладнаних паркувальних майданчиків для автомобілів мешканців міста. Про це вчора, 27 вересня, під час прямої телефонної лінії повідомив заступник директора КП «Міськавтопарк» Володимир Бацун, передає Дніпроград.

Наразі на нових парковках встановлюється необхідне обладнання і  вирішується питання про електрифікацію нових паркоматів. Це обладнання закупили ті підприємства, які у подальшому будуть обслуговувати  майданчики. Жодної копійки з бюджету, за словами Володимира Брауна,  на нові парковки не витратили.

«Оператор вже придбав паркомати, наразі завершуються всі підготовчі технічні роботи з їх встановлення. Наразі підприємці, за укладеним договором,  обслуговують об’єкти, для споживачів це безкоштовно.  А вже  незабаром відбудеться конкурс на визначення оператора, після чого почне зніматись плата за паркування», – зазначив чиновник.

Планується, що нові парковки з’являться у центральних районах міста, зокрема на просп. Д. Яворницького, 113-117, ринку «Курчатовський», вул. Курчатова (район автовокзалу), вул. Центральній, 14, просп. Д. Яворницького, 119, 67.

Сьогодні у місті зареєстровано декілька сотень паркувальних майданчиків, але тільки сім з них олбладнані спеціальними комп’ютеризованими терміналами, через які здійснюється оплата за паркування. Володимир Бацун додав, що жодні «паркувальники» не мають права вимагати чи збирати гроші з водіїв. Оплата за парковку повинна здійснюватися лише у терміналі (паркоматі). Окремі випадки стосуються працівників КП «Міськавтопарк»,  вдягнена у відповідну уніформу, які можуть через мобільний термінал надати водієві чек про сплату за місце на парковці.

За вісім місяців 2017 року легальні парковки принесли міському бюджету понад 7,5 млн грн.

Нагадаємо, навесні  у Дніпрі почали облаштовувати перші платні паркові майданчики.

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?Читайте также: