Набережну у Дніпрі доремонтує інші компанія: тендер оголосять за два тижні

logo
187323_naberezhnu_u_dnipri_doremontue_inshi_komp.jpeg


Набережну у Дніпрі доремонтує інші компанія: тендер оголосять за два тижні

За два тижні у Дніпрі буде оголошено тендер на реконструкцію набережної на ділянці від Мерефо-Херсонського мосту до вулиці Космічної. Про це на прес-конференції повідомив заступник міського голови Михайло Лисенко.

«У 2016 році ми проводили тендер на реконструкцію Набережної, зокрема, ділянки від Мерефо-Херсонського моста до вулиці Космічна. Тоді перемогла компанія «Майстер-Буд». Роботи мали закінчити до кінця цього року. Але наразі обсяг робіт не перевищує 35%. Тому ми вирішили розірвати договір та оголосити новий тендер. Наша комісія проводить розрахунок виконаних вже робіт. Підряднику була перерахована предоплата близько третини суми договору», — розповів Михайло Лисенко.

Вартість реконструкції не зміниться – близько 60 млн грн. Протягом тижня за висновками комісії буде вирішено, повернути частину передоплати чи доплатити за виконаний ремонт, але в будь-якому випадку компанії будуть виставлені штрафні санкції за зрив термінів робіт.

«Основною вимогою тендеру стане виконання цих робіт в дві зміни. Термін виконання всіх робіт не повинен перевищити чотири місяці. Тендер буде проведений до кінця цього року. Наразі на ділянці частково виконані земляні роботи та встановлений бордюрний камінь, повністю змонтована система автоматичного поливу», — розповів Михайло Лисенко.

Нагадаємо, очільник Дніпра Борис Філатов розірвав контракт із підрядником «Майстер-Буд».

Автор: Дарина ТВАРА


А поделиться?Читайте также: