На серпневій колегії освітян Марганця

logo
171153_na_serpnevij_kolegiji_osvitjan_margancja.jpeg


     Педагоги Марганця 29 серпня зібралися у виконкомі на щорічну розширену колегію, темою якої стало визначення пріоритетів розвитку освіти в місті в умовах розбудови нової української школи. Також на засіданні були підбиті підсумки минулого навчального року та окреслено основні напрями роботи педагогів у 2017-2018 навчальному році.

     Серпнева колегія розпочалася хвилиною мовчання, під час якої присутні вшанували пам’ять українських  воїнів, загиблих під Іловайськом у 2014 році.

29 08 17 vchiteli kollegija 3

     До присутніх на заході працівників освіти та ветеранів педагогічної праці звернулася міський голова Олена Жадько, котра привітала всіх марганчан з новим навчальним роком, котрий незабаром вступить у свої права, й акцентувала увагу на нових напрямках роботи освітніх закладів України та перспективи діяльності закладів освіти міста. Також Олена Анатоліївна вручила відзнаки кращим освітянам.

 29 08 17 vchiteli kollegija    Грамоти Дніпропетровської обласної ради за вагомий особистий внесок у реформування освіти Дніпропетровщини, навчання і виховання підростаючого покоління, реалізацію новітніх освітянських  програм, високий рівень професіоналізму, сумлінну багаторічну працю отримали  директор ЗОШ №5 Наталя Гавронська та  учитель англійської мови  ЗОШ №2 Ольга Романовська.

     Грамотами міського голови за вагомий особистий внесок у реформування освіти міста, розробку та активне упровадження в навчальну діяльність інноваційних технологій, нетрадиційних форм і методів роботи були нагороджені 13 педагогів. Відзнаками за якісну підготовку навчальних закладів до нового навчального року, впровадження інноваційних управлінських технологій відзначені  Наталія Березицька (директор Марганецької гуманітарної гімназії ім. Т. Г. Шевченка); Наталя Міщенко (директор НВК «Ліцей №10»); Наталя Гавронська (директор ЗОШ №5) та Мар’яна Морозова (директор ЦНТТ). Ще 18 представників освітньої галузі міста були відзначені грамотами та подяками відділу освіти.

     За традицією освітянська родина міста урочисто привітала й прийняла до своїх лав молоде покоління педагогів — учителя української мови та літератури Олену Малу (до гуманітарної гімназії ім. Т. Г. Шевченка), вихователя групи подовженого дня Марину Ткаченко, учитель української мови та літератури Лілію Собятінську, учителя математики Вікторію Зайченко (всі до НВК «Ліцей №10»),  учителя англійської мови Анастасію Березюк (до ЗОШ №2), практичного психолога Єлезавету Пономар (до ЗОШ №11). Начальник відділу освіти Валентина Кострикіна вручила молодим спеціалістам трудові книжки та святкові буклети з порадами Василя Сухомлинського.

29 08 17 vchiteli kollegija

    Під час головної частини розширеної колегії з доповіддю на про досягнення та виклики на шляху створення нової української школи  виступила начальника відділу освіти Валентина Кострикіна. До обговорення її виступу долучилися керівники закладів освіти та досвідчені педагоги.

    З вітальними словами, віршами та листівками звернулися до вчителів міста й учні місцевих шкіл. Також учасники наради у фойє виконкому мали можливість переглянути локації з вистаками фотоматеріалів, методичної літератури, передовими здобутками.

29 08 17 vchiteli kollegija 1

     Серпнева колегія довела, що марганецькі педагоги готові плідно працювати, освоювати нові горизонти. Нехай же навчальний рік 2017-2018 року принесе нам всім нові знання та вагомі здобутки, які сприятимуть процвітанню рідного міста.

Олена АНДРОНОВА.


Реклама

А поделиться?