На фермерських продуктах: У Кривому Розі відкрили безкоштовну їдальню для охочих (Відео)

logo
172780_na_fermerskih_produktah_u_krivomu_rozi_vi.jpeg


У Кривому Розі розпочала свою роботу безплатна їдальня при Координаційному центрі допомоги бійцям АТО. Охочі можуть там харчуватися, замовляючи їжу, яка є в меню, передає кореспондент «5 каналу». 

За темою

>
Врятуй життєлюба: у Києві для пенсіонерів відкрили безкоштовну їдальню

В їдальні кажуть, що карту страв поповнюватимуть з урахуванням побажань відвідувачів. Продукти надаватимуть близько 20 фермерів Криворізького району та місцева влада.

«Така соціальна програма для всіх наших незахищених соціальних верств населення. Це – учасники бойових дій, переселенці, родини загиблих і сироти, які можуть прийти сюди, і завжди з’їсти тарілку борщу. Це наш спільний проект із Криворізькою райрадою, фермерами, які будуть допомагати продуктами», — розповіла голова координаційного центру учасників АТО та членів їхніх родин Вікторія Самойленко.

«Криворізький район допомагатиме продуктами харчування, овочами, фруктами — все, що зможемо завозити для наших хлопців, для воїнів АТО, для всіх, хто цього потребує», — зазначає радник голови Криворізької райради Сергій Терентьєв.

Водночас, у місті планують відкрити піцерію – аналог відомої «Піци Ветерано», де працюватимуть військовослужбовці, які боронили схід країни від російської агресії.

Відео за темою

А поделиться?