На Дніпропетровщині жінок навчали воювати з бронетехнікою

logo
180532_na_dnipropetrovwini_zhinok_navchali_vojuv.jpeg


На Дніпропетровщині жінок навчали воювати з бронетехнікою

Жінки-військовослужбовці 17 танкової бригади, що дислокується у Кривому Розі,  вчилися обкатувати бронетранспортери та імітувати протистояння з бронетехнікою супротивника задля кращої психологічної витримки. Про це повідомляє Перший Криворізький, передає Дніпроград.

З жінками Криворізької танкової бригади проводилися заняття з психологічної підготовки. Дівчата вчилися тримати себе в руках, коли на них рухається БТР та самі займалися обкатуванням бронетранспортеру. За мету інструктори занять ставили навчити жінку-воїна подолати психологічний бар’єр, надати впевненості у виконанні дій на полі бою, навчити їх боротися з танками і легкоброньованою технікою.

«Щоб вдало виконати військовослужбовцю цю вправу потрібно подолати страх, тому що сидіти в окопі, коли над тобою рухається бронетехніка, не так вже і просто. Всі військовослужбовці подолали цей страх. Виконали цей норматив, отримали досвід», — підсумував заступник командира Криворізької бригади підполковник Олег Терещенко.

Нагадаємо, з 18 по 24 вересня у Павлоградському районі Дніпропетровської області добровольці-госпітальєри проводили вишкіл з тактичної медицини для усіх охочих.

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?