На Дніпропетровщині встановили меморіал на честь загиблих у АТО воїнів 93-ї механізованої бригади (Відео)

logo
185116_na_dnipropetrovwini_vstanovili_memorial_n.jpeg


Меморіал на честь загиблих у АТО воїнів 93-ї механізованої бригади встановили у Черкаському, що на Дніпропетровщині. Гроші на нього зібрали самі військовослужбовці, щоб віддати шану полеглим побратимам. Про таке повідомляє «5 канал».

На урочисте відкриття до пункту постійної дислокації бригади з’їхалися сотні людей. Там провели мітинг і панахиду. За час АТО бригада втратила 272 бійці. П’ятнадцятеро досі вважаються зниклими безвісти.

Найбільших втрат підрозділ зазнав в Іловайську, Донецькому  аеропорту, Авдіївці та Пісках. Армійці 93-ї бригади кажуть, коли настане мир, планують  викарбувати на меморіалі імена всіх побратимів, які загинули внаслідок російської агресії на сході країни.

Тетяна Решетняк, мати загиблого бійця 93-ї механізованої бригади, каже: «18 лютого 2016 року. Під час виконання завдання. 23-річний хлопчик. Ні сім’ї, ні дітей. Мамине сонечко. Він у мене пізній, тому це важка втрата».

Військовослужбовець 93-ї механізованої бригади ЗСУ із псевдо «Еверест» розповідає: «Багатьох друзів втратив, і цей меморіал він незакінчений поки. І він буде закінчений, коли все закінчитися, коли прийде вже світ. Будуть покладені плити з поіменним списком усіх». 


А поделиться?Читайте также: