На Дніпропетровщині пройшли масштабні змагання з волейболу (Фото)

У Кам’янському пройшов кубковий турнір з волейболу «Маю честь запросити», в якому взяли участь кращі волейбольні команди усіх вікових категорій із Кам’янського, міст і районів Дніпропетровської області, Кропивницького, Запоріжжя, Бердянська, Одеси та Львова.

За підсумками змагань у підгрупі «Аматори чоловіки 25+» переможцями стала команда «Дніпровець» з Кам’янського, другими стали спортсмени з Кропивницького, третіми – із Запоріжжя. У підгрупі «Аматори жінки 25+» перше місце посіла команда Кривого Рогу, друге – міста Дніпро, третьою стала команда «Мафія» з  Кам’янського.

змагання з волейболу

Серед чоловіків «30+» найкращими стали спортсмени із Маломихайлівки, срібло та бронза у кам’янських команд  «Штурм» і «БАМ» відповідно.

У підгрупі «Чоловіки 18+» перемогли дніпряни – команда СДЮШОР, ІІ місце – у Придніпровського державного металургійного коледжу (Кам’янське), ІІІ місце – у кам’янського технологічного коледжу.

Серед шкільних команд усі призові місця посіли кам’янчани. Першими стали спортсмени 23-ї школи, другими – Вищого професійного училища, третє місце посіли учні школи №4. У підгрупі «Шкільні команди: дівчата» перемогу здобули волейболістки ДЮСШ № 2 (Кам’янське), друге місце –у команди з Одеси, третє –також у ДЮСШ № 2.  У категорії «Чоловіки 50+» найкращою стала команда кам’янського «Міськводоканалу», ІІ місце –у команди «Прометей» із Кам’янського, ІІІ – у команди з Дніпра. У підгрупі «чоловіки 60+» призові місця розподілились наступним чином: Першотравенськ, ІІ – Пологи (Бердянськ), ІІІ – Кам’янське.

Серед чоловіків  «65+» перемогу здобули дніпряни, другими стали наші земляки, а третє місце також у спортсменів з Дніпра.

Серед жінок від 40 років найсильнішими стали криворіжанки, ІІ місце – у команди «Колос» Синельниківського р-ну, третє місце посіла команда зі Львова, зазначають у прес-службі міськради.