На Дніпропетровщині поваленого Леніна здали на металобрухт, щоб поставили пам’ятник Шевченку

logo

Ленін був зі сплаву бронзи та чавуну, тож виручили за нього добряче.

Жителі селища Кринички на Дніпропетровщині придумали, де узяти гроші на пам’ятник Кобзарю. Червоного вождя з бронзи та чавуну здали на металобрухт, а за вторговані кошти замовили пам’ятник Тарасу Шевченку. 7 берехня його нарешті встановили у самому центрі селища, йдеться у сюжеті ТСН.19.30.

ВідеоСеляни здали на металобрухт бронзового Леніна, аби замовити пам’ятник Шевченку

Жителі селища Кринички на Дніпропетровщині придумали, де узяти гроші на пам’ятник Кобзарю. Червоного вождя з бронзи та чавуну здали на металобрухт, а за вторговані кошти замовили пам’ятник Тарасу Шевченку. Сьогодні його нарешті встановили у самому центрі селища.

Селяни здали на металобрухт бронзового Леніна, аби замовити пам'ятник Шевченку

Велетенський Ленін у Криничках навіть закону про декомунізацію не дочекався: його повалили одним з найперших в Україні — у лютому 2014-го року. Тепер замість поваленого Леніна стоїть Тарас Шевченко.

Читайте також: Ленінопад в Індії. В одному зі штатів знесли пам’ятник «вождю» і пограли його головою у футбол

Пам’ятник зроблений із найкращого – червоного – граніту і за кошти, виручені з того самого поваленого Леніна. Частину коштів на пам’ятник Кобзарю зібрали місцеві фермери. Аби зібрати решту, селяни й віддали поваленого червоного вождя на металобрухт — так вирішили одностайно.

Ленін був зі сплаву бронзи та чавуну, тож виручили за нього добряче – 186 тисяч гривень.

Читайте також: Заховався від декомунізації в кущах: у столиці виявили останній пам’ятник Леніну

Але це ще не все, обіцяють селяни. У цьому році тут з’явиться ще й стела Небесній сотні — частина грошей на неї надійшла все з того ж Леніна, зданого на металобрухт.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко