На Дніпропетровщині лікарні області обладнають автономними котельнями

logo
144730_na_dnipropetrovwini_likarni_oblasti_oblad.jpeg


На Дніпропетровщині лікарні області обладнають автономними котельнями

Радник голови ДніпроОДА Юрій Голік на своїй сторінці у Facebook заявив, що в найближчий час у регіоні всі лікарні будуть незалежними від централізованого теплопостачання, передає Дніпроград.

За словами Юрія Голіка, на Дніпропетровщині ведеться робота, спрямована на те, щоб перевести всі лікарні області на автономні котельні.

«У кожній лікарні цілий рік повинні бути гаряча вода і опалення, які можна, при необхідності, вмикати і вимикати в будь-який момент, регулюючи їх подачу, відштовхуючись від температури на вулиці. Для цього ми переводимо всі лікарні на сучасні котельні на альтернативних видах палива з місцевої сировини», — розповів радник голови ДніпроОДА.

Відтак, для однієї з лікарень Дніпра вже будують котельню на альтернативному паливі. За інформацією вона друга по потужності в Україні.

«Ще одна лікарня, в якій буде по-справжньому тепло. В якій початок опалення залежить не від лімітів на газ, а від бажання його увімкнути. В якій цілий рік буде гаряча вода. Також ця лікарня отримає сучасне обладнання для прання вартістю 1 млн грн. І все це за рахунок інвестора. Ні копійки бюджетних грошей на цей проект витрачено не було», — заявив Голік.

Автор: Дарина ТВАРА

А поделиться?Читайте также: