На Дніпропетровщині, як і в цілому по Україні, продовжує падати народжуваність

logo
184396_na_dnipropetrovwini_jak_i_v_cilomu_po_ukr.jpeg


На Дніпропетровщині, як і в цілому по Україні, продовжує падати народжуваність

Сьогодні, п’ятого жовтня, в ІА «МОСТ ДНІПРО» головний спеціаліст департаменту охорони здоров’я Дніпро-ОДА Катерина Каїра розповіла про  демографічну ситуацію в Дніпропетровській області. Про це повідомляє Дніпроград з місця події. 

«В Дніпропетровській області, як і в цілому по Україні, народжуваність продовжує падати, і це пояснюється багатьма причинами», — зазначила Катерина Каїра.

Якщо у 2008-2012 роках показник народжуваності був 11 на 1000 жінок фертильного віку, то на сьогоднішній день цей показник складає 9,6. Тобто він знизився майже на 20%. І відповідно з цим падає і кількість народжених дітей. 

«Перш за все причиною зменшення народжуваності дітей є соціальна напруженість у суспільстві. Хочемо ми цього чи ні, але як тільки погіршується економічна складова, одразу ми бачимо погіршення народжуваності. По-друге це міграція. Тобто багато молоді їде навчатися і працювати в країни ближнього і далекого зарубіжжя. І третьою, як на мене найголовнішою причиною, являється те, що в області катострофічно зменшується кількість репродуктивного потенціалу», — додала вона. 

За дев’ять місяців поточного року в області відбулося 20276 пологів і народилося 20307 дітей. 

Автор: Валерія ІЛІЄВА


Реклама

А поделиться?