На День міста відбудеться фестиваль квітів: дніпряни зможуть відчути себе флористами

logo
173915_na_den_mista_vidbudetsja_festival_kvitiv_.jpeg


На День міста відбудеться фестиваль квітів: дніпряни зможуть відчути себе флористами

9 та 10 вересня на День міста  у Дніпрі, в парку Шевченка, поблизу Палацу студентів, відбудеться фестиваль квітів та флористичного мистецтва «Dnipro Flower Show». Про це сьогодні, 7 вересня, повідомили організатори заходу на прес-конференції в інформаційному агентстві «Мост-Дніпро».

«Подія такого масштабу вперше відбудеться в Дніпрі. Вона об’єднає в собі кращих флористів міста та області, які є призерами та переможцями на багатьох міжнародних фестивалях та виставках», — заявляє організатор фестивалю Ганна Сумська.

На фестивалі буде декілька локацій, фотозон. Все дійство буде супроводжуватись цікавою музичною програмою та шоу-показами досягнень кращих майстрів, флористи презентуватимуть свої витвори мистецтва. Також жителі власноруч зможуть відчути себе квітковим майстром, та створити композиції з рослин та квітів. Окремо будуть проводитись майстер-класи для дітей.

«Люди вже сьогодні можуть насолодитись різноманіттям флористичної краси, адже квіткові композиції вже радують око жителів міста у парку Шевченка. Тому ми вже зараз запрошуємо долучитись до цього дійства Дніпрян», — зазначає Ганна Сумська.

Офіційне відкриття фестивалю відбудеться 9 вересня, о 14:00. Вхід вільний.

Нагадаємо, що також на День міста до Дніпра завітають відомі українські футурологи.

З детальної програмою святкувань на День міста можна ознайомитись тут.

Автор: Влад ХАРКІВСЬКИЙ

А поделиться?Читайте также: