На чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів дніпропетровські спортсмени вибороли 11 медалей

Спортсмени з Дніпропетровщини здобули 11 медалей на чемпіонаті України з дзюдо серед юніорів та юніорок (до 21 року). Про це УНН-Центр повідомили у прес-службі Федерації дзюдо Дніпра.

В активі збірної Дніпропетровської області — дві золоті нагороди, п’ять срібних та чотири бронзових.

Так, чемпіон Європи серед кадетів Микита Матлашевський став найкращим у ваговій категорії -90 кг, а багаторазова чемпіонка різних національних змагань Марія Меркулова вперше у своїй кар’єрі завоювала перше місце чемпіонату України.

«Срібло» — у Ганни Танцюри (-44 кг), Олега Вередиба (-55 кг), Гіоргі Чохонелидзе (-60 кг), Поліни Михайської (-63 кг) та Єлизавети Горб (+78 кг).

З «бронзою» фінішували Дмитро Бородін (-60 кг), Катерина Скорая (-70 кг), Вікторія Попович (-63 кг) і Руслана Булавіна (+78 кг).

Додамо, що у загальнокомандному заліку збірна фінішувала на другому місці, поступившись команді з Києва.

Нагадаємо, що чемпіонат проходив у м.Луцьк 22 і 23 березня.