Монастирищенським ліцеїстам розповіли про свої будні пожежники

logo
174499_monastiriwenskim_licejistam_rozpovili_pro.jpeg


Монастирищенським ліцеїстам розповіли про свої будні пожежникиАкції, відкриті уроки, екскурсії, дні відкритих дверей усі ці заходи рятувальників завжди популярні серед дітей. Одна з таких екскурсій в рамках «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» пройшла 7 вересня у Монастирищі, де до 22-ї ДПРЧ завітали учні місцевого професійно-технічного ліцею. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби Управління ДСНС у Черкаській області.

Під час цієї екскурсії рятувальники нагадали дітям правила поведінки, які допоможуть запобігти виникненню пожеж у лісових масивах, правила пожежної безпеки в побуті, а також дії під час виявлення підозрілих та схожих на вибухонебезпечні предметів.

Начальник підрозділу розповів, як рятувальники реагують на сигнал тривоги та продемонстрував обладнання, спорядження та устаткування, які використовують рятувальники під час виконання своїх обов’язків.

Ліцеїсти мали змогу сфотографуватися поруч з пожежно-рятувальною технікою, приміряти бойові костюми, в яких працюють пожежники. По закінченню заходу рятувальники поширили серед учнів учням методичні інформаційні листівки та пам’ятки на випадок виникнення надзвичайних подій.

Теги: черкаси, черкаська область, Монастирище, ліцей, екскурсія, пожежники, ДСНС, рятувальники


Реклама

А поделиться?Читайте также: