Молодіжка “Олександрії” мінімально перемогла “Сталь”

fc_olexandУ  матчі 9-го туру молодіжного чемпіонату України з футболу підопічні Андрія Купцова зустрічалися з кам’янською «Сталлю». В звітній зустрічі «городянам» вдалося здобути мінімальну перемогу і перервати серію нічиїх ( проти «Шахтаря», «Карпат», «Ворскли» та «Динамо»), яка продовжувалася чотири тури підряд. Всі ці матчі завершалися з однаковим рахунком – 1:1.

Звітний поєдинок пройшов в рівній боротьбі, хоча ініціативою володіли наші земляки. Вже на 7-й хвилині Ярослав Довгий мав шанс відкрити рахунок, але після навісу з кутового, він пробив головою повз ворота. Надалі до перерви, в обох команд були моменти та напівмоменти для того, щоб повести в рахунку, але цього не відбулося.

Під час другої половини матчу наші земляки були активнішими, і як наслідок, їм вдалося відзначитися у воротах Микити Зеленського. Євген Протасов, опинившись у вигідні позиції, результативно замкнув передачу від партнера після швидкої контратаки лівим флангом.

ФК «Олександрія» (U-21) – «Сталь» Кам’янське (U-21) – 1:0 (0:0)

15.09.2017 рр., 15:00, КСК «Олімп»

Головний арбітр – Труханов К.В. (Харків)

Асистенти арбітра – Холодинський О.В. (Харківська обл.) та  Жуков О.В. (Харків)