Містян запрошують пройти військову підготовку на базі навчального центру УДА на Дніпропетровщині

logo
172388_mistjan_zaproshujut_projti_vijskovu_pidgo.jpeg


Містян запрошують пройти військову підготовку на базі навчального центру УДА на Дніпропетровщині

З 30 вересня по 1 жовтня на базі Навчального центру Української добровольчої армії у Дніпровській області відбудеться табір національно-патріотичного виховання «Триангула», інформує Дніпроград.

«В славні козацькі часи розвиток військового мистецтва українців був на такому високому рівні, що козацька піхота вважалась найкращою серед провідних європейських армій. Козацтво мало безліч тактичних бойових порядків, які дозволяли успішно протистояти набагато чисельнішій армії ворога, один з таких бойових порядків називався триангула. Ті героїчні люди є прикладом для нас, а тому, козацька слава не поляже, а про себе розкаже!Ти цікавишся героїчною історією свого народу та його військовою справою? Хочеш пройти вишкіл справжнього козака — захисника країни? Прагнеш здобути теоретичні та практичні військові навички? Хочеш познайомитись з новими друзями, дізнатись багато чого цікавого і корисного для себе? Тоді військовий вишкіл «Триангула» чекає на тебе!», — йдеться у повідомленні.

Програма вишколу включає в себе: тактику ведення бою; топографію та орієнтування на місцевості; ПМД в умовах бойових дій; мінно-саперну справу; цікаві гутірки з історії українського війська; стрільби на полігоні та інше.

Участь у вишколі можуть взяти юнаки та юначки від 14 років, а також всі охочі, кому не байдуже майбутнє Української Держави. 

Нагадаємо, пластуни вже пройшли військову підготовку на базі навчального центру УДА на Дніпропетровщині.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?