Михайленко: У наступному раунді хотілось би отримати команду, яка нам по зубах

logo
179077_mihajlenko_u_nastupnomu_raundi_hotilos_bi.jpeg


сегодня, 09:48

просмотров: 49 коментариев: 0 

Михайленко: У наступному раунді хотілось би отримати команду, яка нам по зубах

GPS мониторинг транспорта Контроль топлива

Михайленко: У наступному раунді хотілось би отримати команду, яка нам по зубах

Прес-конференція головного тренера СК Дніпро-1 Дмитра Михайленка.

— Вважаю, що була хороша гра: і для вболівальників, що дивилися матч по трансляції, і для тих, хто прийшов на стадіон. У нас був суперник хорошого рівня з першої ліги, і ми раді, що зуміли їх переграти. Думаю, що результат закономірний.

— З наступного раунду Кубка у боротьбу за трофей включаться вже і гранди. Якого суперника собі би побажали в 18 фіналу – когось з визнаних фаворитів, чи бажаєте зустрітися з менш серйозним суперником? — Хотілось би отримати команду, яка нам по зубах. З одного боку – це добре, перевірити власні сили на тлі Шахтаря або Динамо, але я все ж таки хотів би зустрітися із суперником, якого нам реально пройти.

— До нас привозив команду Ілля Близнюк, зараз Сергій Пучков. Якщо слідувати цій логіці з тренерами, що колись грали у Дніпрі, то тепер на черзі Володимир Шаран і Олександрія? — Теж непоганий варіант. Але через Дніпро пройшло так багато футболістів, що зараз стали тренерами… Проте, якщо ви знайшли таку закономірність, то для нас це було би нормально.

— Команда багато контролювала м’яч, але програвала боротьбу один в один. З чим це пов’язано? — Ось тому ми і намагаємось контролювати м’яч, оскільки розуміємо, що у єдиноборствах ми поступаємось. Справа у тому, що хлопці з нашої гри атаки не є дріблерами, перегравати один в один важко, і взагалі – це проблема всього чемпіонату України, тому ми намагаємось використовувати інші наші якості. Інший момент в супернику, адже клуби першої ліги добре ведуть боротьбу і Гірник-Спорт у цьому не виключення. Тому нам потрібно було знайти той механізм, за рахунок якого ми могли переграти суперника і, я вважаю, що ми його знайшли.

— Сергій Пучков сказав, що був здивований тим, що ваша команда грала у два форварди. Чому саме таку тактику обрали? — Насправді, тут все просто. Команда Сергія Валентиновича грає у два форварди і два опорники, і за тією схемою, що ми сьогодні використовували у нас в центральній зоні повинна була бути перевага над двома опорними півзахисниками. У нас мали би бути складності на флангах, але крайні захисники Гірника-Спорту не такі активні в атаці, тому ми вирішили грати саме так. У другій лізі ми також на початку матчів грали по такій схемі, але вона не завжди працює. За присутності Кравченка, який додає нам надійності, ця схема себе більш виправдовує. Крім того, у наших швидких форвардів з’являється перевага перед центральними захисниками, які не такі мобільні. А ще один момент у тому, що проти нас у другій лізі ніхто не гра у два форварди, а сьогодні суперник атакував нас досить високо, через що ми добре використовували простір.

Пресс-служба СК Днепр-1


Реклама

А поделиться?