Мешканці Дніпра виступають проти аквапарку на ж/м Перемога

logo
168738_meshkanci_dnipra_vistupajut_proti_akvapar.jpeg


Мешканці Дніпра виступають проти аквапарку на ж/м Перемога

Жителі сусідніх із аквапарком будинків скаржаться на діяльність розважального закладу та повідомляють, що при будівництві були порушені домовленості із місцевою громадою. Про це сьогодні, 22 серпня, під час прес-конференції повідомила мешканка сусіднього із аквапарком будинку Тетяна Нефьодова та голова громадської ради при екологічній інспекції Дніпропетровської області Тетяна Лампіка, передає Дніпроград. 

«Коли у минулому році були на громадських слуханнях щодо будівництва присутні представники аквапарку, то вони запевняли нас, що він буде відкритим для усіх громадян, прилегла територія буде доглядатися тощо. А тепер ми маємо те, що прохід без оплати заборонений, вночі до п’ятої ранку грає дискотека, територія навколо майже не доглядається. Результатом цього стала нещодавна пожежа на території аквпарку», — повідомила Тетяна Нефьодова. 

Також вона додала, що зі скаргами місцеві жителі обійшли усі можливі інстанції, а адміністрація розважального закладу не реагує на вимоги громадян. Тепер мешканці прилеглих будинків написали публічне звернення до прем’єр-міністра Володимира Гройсмана. 

Тетяна Лампіка радить мешканцям звернутися до суду та звернути увагу на те, що аквапарк знаходиться у береговій зоні і під час будівництва порушив декілька встановлених норм. 

«Наразі аквапарк не надає документів, які підтверджують законність будівництва споруд на берегу. Також невідомо куди вони зливають технічну воду та воду з басейнів. Зі свого боку у «Гідроспорудах» провідомили, що заклад не укладав ніяких договорів про викиди вод у каналізації чи інші системи», — повідомила вона. 

Активісти наголошують на тому, що треба звернути увагу на діяльність аквапарку, адже окрім порушення громадського спокою, існує загроза екології берегової зони та річки Дніпро. 

Автор: Антон МОРОЗ

А поделиться?