Марина Порошенко відкрила першу Ресурсну кімнату в інклюзивній школі Дніпропетровської області

logo
172522_marina_poroshenko_vidkrila_pershu_resursn.jpeg


INVAK.INFO — информационное агентство — портал инвалидов

Новости о событиях, акциях и мероприятиях в сфере инвалидного движения, информация об инвалидных организациях, последних конкурсах, грантах, различных способах реабилитации инвалидов, база данных нормативных документов.

Главная
Обучение
Марина Порошенко відкрила першу Ресурсну кімнату в інклюзивній школі Дніпропетровської області

Спонсоры

Компания ВОЛЯ

Контакты

Погода

влажн.:

давл.:

ветер:

Статистика

RSS-каналы

04.09.2017
Марина Порошенко відкрила першу Ресурсну кімнату в інклюзивній школі Дніпропетровської області МАРИНА ПОРОШЕНКО МЕДІАТЕКА ПЕТРИКІВКА РЕСУРСНА КІМНАТА ІНКЛЮЗИВНА ШКОЛА

1 вересня дружина Президента України Марина Порошенко здійснила робочу поїздку до Дніпропетровської області. У рамках візиту Перша леді відкрила Ресурсну кімнату та Медіатеку в Петриківській опорній інклюзивній школі. Проекти є складовою частиною соціальної програми Благодійного Фонду Порошенка «Інклюзивна освіта – рівень свідомості нації».

Марина Порошенко наголосила, що влітку відбулася презентація дизайн-проекту Ресурсної кімнати, а вже сьогодні спеціально облаштований клас для дітей з особливими освітніми потребами відкритий для школярів.

Це перша в Україні Ресурсна кімната в інклюзивній школі, яка створена за європейськими стандартами, адаптована під українські реалії. Подібні приміщення функціонують у навчальних закладах США, Норвегії, Данії, Литви та Молдови. Вартість створення такої кімнати «під ключ» становить 430 тисяч гривень.

Як підкреслила дружина Глави держави, перш за все, Ресурсна кімната – це окреме приміщення, де учні з особливими освітніми потребами будуть навчатися за індивідуальним планом розвитку в супроводі корекційного педагога. Такі кімнати дозволять дітям набувати соціальний досвід, адже основне завдання інклюзивної освіти – підготувати їх до самостійного дорослого життя.

Ресурсна кімната в Петриківській опорній інклюзивній школі містить навчальну, соціально-побутову, ігрову зони та зону відпочинку. У кімнаті також є кухня для отримання дитиною повсякденних навичок, а також корекційні та наочні засоби для проведення розвиваючих занять. Меблі в ній модульні, що дозволяє по-різному формувати робочі зони – індивідуальні та для роботи в групах. Окрім того, приміщення оснащене телевізором, ламінатором, комп’ютерним обладнанням та принтером для роботи з додатковим навчальним матеріалом.

На згадку про зустріч Марина Порошенко подарувала учням Петриківської опорної інклюзивної школи набори конструкторів LEGO Education, які допоможуть «особливим» дітям розвиватися.

Також у ході візиту пані Порошенко відвідала інклюзивні школи № 10 та №28, які є учасниками пілотного проекту по розвитку інклюзивного освітнього середовища в Дніпропетровській області. Перша леді України поспілкувалася з учнями та освітянами у новоствореній Медіатеці – бібліотеці нового зразка. Приміщення були оснащені відповідно до дизайн-проекту, який дружина Президента передавала керівництву області під час залучення регіону до загальнонаціонального експерименту. Усього в Дніпропетровській області з нового навчального року розпочали роботу 51 шкільна Медіатека.

Офіційне інтернет-представництво Президента України

Популярные новости

Социальные сети

Фейсбук
INVAK.INFO - проект Благотворительного фонд развития компьютерных и информационных технологий для инвалидов "АИК"

Поиск по сайту:

Архив новостей

Сентябрь 2017
Пн
Вт
Ср
Чт
Пт
Сб
Вс
« Авг
 
 
 
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
 

Рассылка новостей

Просьба

Последние новости

А поделиться?Читайте также: