Марганчани вдосконалюють стратегію розвитку міста

logo
175601_marganchani_vdoskonaljujut_strategiju_roz.jpeg


     11 вересня у виконкомі відбулося засідання робочої групи під головуванням заступника міського голови Лесі Дуплій зі стратегічного планування розвитку міста Марганця на період до 2020 року. Реалізація такого підходу дозволить марганчанам вирішити найактуальніші проблеми міста, реалізувати його потенціал і підсилити конкурентні переваги.

11 09 17 strategi

     Учасники робочої групи розглянули основні методологічні засади стратегічного планування та відзначили важливість збору додаткової інформації на початкових етапах розробки стратегії. Серед методів вивчення громадської думки особливого схвалення набув метод анкетування жителів міста щодо основних напрямків життя. Це дозволить об’єктивно підійти до питання визначення показників розвитку Марганця для подальшої розробки плану дій. Тож члени робочої групи, які представляють медичну та освітню галузь, отримали завдання розробити анкети, котрі в подальшому будуть запропоновані містянам.

     Пропозиції, висловлені членами робочої групи, будуть  проаналізовані, структуровані та представлені на наступному засіданні для обговорення.


Реклама

А поделиться?