Криворізькі активісти зустрілися з Президентом Світового Конгресу Українців

logo
203360_krivorizki_aktivisti_zustrilisja_z_prezid.jpeg


З 29 листопада по 1 грудня в Україні з візитом перебуває Президент Світового Конгресу Українців (СКУ) Євген Чолій.

В ході візиту Президент СКУ зустрівся з головою Верховної Ради України Андрієм Парубієм, міністром закордонних справ Павлом Клімкіним, представниками Адміністрації Президента України, з громадськими діячами.

На зустрічах обговорювали питання захисту територіальної цілісності України.

В напруженному графіку візиту Євген Чолій знайшов час для зустрічі з однією з ініціаторок проекту «Напиши листа світові» Любов’ю Скибою (м. Кривий Ріг).

Ініціативна група мешканців Криворіжжя передала лист до Організації Об’єднаних Націй, яким десятки тисяч українців в рамках Народної дипломатії звернулись до світової спільноти з проханням посилити тиск на Росію — країну-агресора, яка вже 4-й рік підтримує сепаратистів в Донецькій і Луганській областях України і веде неоголошену війну проти нашої держави.

Ініціатори акції звернулися до Світового Конгресу Українців, щоби залучити цю впливову міжнародну організацію, яка об’єднує представників 53 країн світу, до донесення до урядів своїх країн заклику вплинути на Росію, аби сприяти припиненню війни проти України.

Президент СКУ Євген Чолій під час зустрічі з Любов’ю Скибою зазначив, що Народна дипломатія — важливий інструмент впливу світового співтовариства на агресора і пообіцяв підтримати загальнонаціональну акцію мешканців Кривого Рогу, які діють незалежно від будь-яких партій і громадських організацій, та донести цю ініціативу до керівництва ООН.


А поделиться?Читайте также: