Криворізька міськрада проголосувала за звільнення першого заступника міського голови

logo
171249_krivorizka_miskrada_progolosuvala_za_zvil.png


30 серпня, 2017 — 20:05

Оголошений у розшук Генпрокуратурою перший заступник криворізького міського голови Євген Удод, який наразі переховується від слідства, 14 серпня подав заяву про звільнення з займаної посади за власним бажанням. І ось на черговій сесії Криворізької міськради з подачі криворізького міського голови Юрія Вілкула заяву Євгена Удода депутати задовольнили.

При цьому, на прохання самого міського голови розшукуваного ГПУ персонажа все ж таки залишили у складі міськвиконкому. Мовляв, у заяві ж не сказано, щоби його виключили й зі складу виконкому. За дане рішення проголосували 34 депутати міськради. 

Коментуючи прийняте рішення, Юрій Вілкул зазначив, що по відношенню до людини, яка багато зробила для міста і ще буде робити, це є найбільш об’єктивним і людяним рішенням. За словами криворізького міського голови, створена ним комісія не встановила грубих порушень у зв’язку з тривалою відсутністю на робочому місці його першого заступника, позаяк жодної копійки з міського бюджету після відпустки він не отримував. «Удод був у відпустці, потім у відрядженні й після цього у нас не було документів, де він знаходиться», – пояснив ситуацію Юрій Вілкул.

Щодо претензій до Євгена Удода з боку генпрокуратури, яка оголосила його в розшук, очільник Кривого Рогу зазначив, що протягом останніх трьох місяців підтвердження на жодну з них поки що не знайдено, а тому доки вину людини не доведено, звинувачувати її в будь-чому ніхто не має права.

Ось такий акт милосердя проявила Криворізька міська рада на чолі з криворізьким міським головою Юрієм Вілкулом, нібито звільнивши за власним бажанням з займаної посади його першого заступника Євгена Удода, який наразі переховується від слідства, і в той же час залишивши його у складі міськвиконкому.

Звісно, до справжніх проявів милосердя запитань бути не може, але в даному разі їх виникає чимало, особливо у пересічних криворіжців, що дуже добре знають, які наслідки може мати бодай один невихід на роботу без поважних причин або ухилення від співпраці зі слідством у разі відкриття кримінального провадження. А тут людина з весни в «бігах», а її звільняють «за власним бажанням» за нібито присланою по пошті заявою…

Хоча сам текст зазначеної заяви, як то кажуть, проймає до сліз… Виявляється, криворізький вигнанець подає з-за кордону заяву на звільнення з посади першого заступника криворізького міського голови «на знак протесту проти безпідставних звинувачень» на його адресу з боку правоохоронних органів, які він розцінює «як черговий крок політичного тиску…»

…І сльози душать – сльози відчаю і сміху одночасно. …Але не співчуття, адже виникає цілком справедливе запитання: «Якщо не винен, то чого ж ти ховаєшся від слідства?»

Отже, кінець першого акту. Завіса. Далі буде.

Володимир СТЕЦЮК, журналіст, м. Кривий Ріг


Реклама

А поделиться?