Криворіжцям пропонують затвердити нову редакцію Статуту міста

logo
144362_krivorizhcjam_proponujut_zatverditi_novu_.jpeg


У Кривому Розі було розпочато обговорення проекту Статуту територіальної громади міста Кривого Рогу.

Завтра, 20 червня, у виконкомі Центрально-Міської районної у місті ради о 15:00 відбудуться громадські слухання. Обговорюватимуть проект рішення «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Кривого Рогу в новій редакції».

Цей Статут є нормативно-правовим актом.

Він установлює в межах Конституції і законів України права, свободи й обов’язки жителів Кривого Рогу, повноваження територіальної громади, механізми здійснення місцевого самоврядування, визначає організаційні, матеріальні та фінансові основи місцевого самоврядування у місті.

«Суть у тому, що у Статуті враховані усі зміни, які відбулись в українському законодавстві після прийняття попередніх редакцій статутів.

До статуту міста не хочуть додавати положення, розроблені про місцеві ініціативи, громадські слухання та міста-побратими Кривого Рогу.

Положення збираються прийняти, але не як додатки до статуту, а як положення, що має меншу важливість та силу, на відміну від додатків до статуту

», — пояснила нашому кореспонденту депутат міськради від «Самопомочі» Людмила Бурман.

Дія Статуту поширюється на всю територію міста.

Із повним текстом роекту рішення «Про затвердження Статуту територіальної громади міста Кривого Рогу в новій редакції» ви можете ознайомитись тут.

За результатами громадських слухань відповідний проект рішень буде винесено на розгляд депутатами міськради.


А поделиться?