Коли влада бездіє: екологію Кривого рогу рятуватимуть індуси за гроші європейців

logo
184285_koli_vlada_bezdie_ekologiju_krivogo_rogu_.jpeg


Коли влада бездіє: екологію Кривого рогу рятуватимуть індуси за гроші європейців

4 жовтня рада директорів ЄБРР затвердила рішення про надання ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг» кредитних коштів у обсязі 350 млн євро, з яких 200 млн євро — кошти ЄБРР, і до 150 млн євро будуть залучені від комерційних кредиторів за допомогою джерел банку. Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на Цензор.

«Позикові кошти будуть використовуватися для часткового фінансування масштабної інвестиційної програми «АрселорМіттал Кривий Ріг» на суму понад 1,1 млрд доларів США протягом найближчих п’яти років», — йдеться у повідомленні АрселорМіттал.

Основні завдання даного етапу інвестиційної програми — модернізація виробництва, заміна застарілого обладнання та технологій на нові, екологічно безпечні, поліпшення екологічної ситуації в Кривому Розі і Дніпропетровській області.

Зокрема, кошти ЄБРР будуть повністю направлені на будівництво нових промислових агрегатів замість застарілих об’єктів, які будуть закриті. У повідомленні ЄБРР на його інтернет-сайті вказано, що кошти кредиту повинні підвищити конкурентоспроможність, енергоефективність та екологічні показники «Арселор Міттал Кривий Ріг».

Позичальником виступає компанія ArcelorMittal S.A. (Люксембург), яка надасть позику ПАТ «АрселорМіттал Кривий Ріг», в якому їй належить 95,13% акцій.

Автор: Єва МЕРЕЖКО


Реклама

А поделиться?