Колесник закликав депутатський корпус Кривого Рогу взяти відповідальність за життя міста, поки Вілкул під слідством

logo
183779_kolesnik_zaklikav_deputatskij_korpus_kriv.jpeg


Колесник закликав депутатський корпус Кривого Рогу взяти відповідальність за життя міста, поки Вілкул під слідством

Вчора, 3 жовтня, на своїй сторінці у Facebook депутат Криворізької міської ради Микола Колеснк закликав депутатський корпус зібратися на сесію міської ради, аби вирішити низку важливих та актуальних питань міста, інформує Дніпроград.

«Пропоную колегам, депутатам Криворізської міськради, кому не байдуже що відбувається в місті, однією третиною голосів звернутися до секретаря міськради з вимогою скликання сесії. Не прийняття стратегічних рішень, земельних питань, виділення фінансової допомоги, вирішення питань по газових мережах, вирішення питань пов’язаних з загрозою зриву опалювального сезону —  це відверта бездіяльність. Бо ці «господарники» будуть ще довго «петляти», — закликав Колесник.

Нагадаємо, Генпрокуратура викликала очільника Кривого Рогу Юрія Вілкула на допит, проте той не зміг прийняти повістку, оскільки нібито перебуває в лікарняній відпустці. 

Як відомо,  слідче управління прокуратури спільно з ДФС та СБУ в рамках кримінального провадження, розпочатого за фактам розтрати бюджетних коштів, зловживання службовим становищем, ухилення від сплати податків та службової недбалості проводили обшуки у Криворізькій міській раді та її структурних підрозділах.

Раніше співробітниками прокуратури був затриманий поплічник Вілкула і Удода, в.о. начальника управління містобудування, архітектури та земельних відносин Кривого Рогу Валерій Нетяженко.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?