Керівник поліції Дніпропетровщини став патентованим управлінцем

logo
184934_kerivnik_policiji_dnipropetrovwini_stav_p.jpeg


Керівник поліції Дніпропетровщини став патентованим управлінцем

Начальнику поліції Дніпропетровщини Віталію Глуховері вручили патент на корисну модель «Система управління нарядами мобільної патрульної служби». Про це повідомляє Дніпроград із посиланням на прес-службу поліції області.

Вручення відбулося у Дніпропетровському державному університеті внутрішніх справ 6 жовтня напередодні Дня юриста України. Крім Віталія Глуховері патент на корисну модель отримали начальник ГУНП в Запорізькій області Олег Золотоноша, інженери Е.В. Рижков та В.Б. Вишня.

Система управління нарядами мобільної патрульної служби включає пов’язані між собою блоки оператора 102, чергового районного відділу поліції, диспетчера, планшет мобільного патрульного наряду з системою супутникового GPS-позиціонування та блок особистого відеореєстратора патрульного.

Крім цього, у систему введено канали передачі відеопотоків, якими сполучено блок відеореєстратора патрульного до планшета мобільного патрульного наряду, від якого – до блока диспетчера з можливістю висвітлення щомоментно на моніторі диспетчера місця події з об’єктива особистого відеореєстратора патрульного при відпрацюванні завдання.

Автор: Іван МУРАХА


Реклама

А поделиться?Читайте также: