Кам’янські шашкісти стали володарями Кубку області з шашок-64

19.06.2017 00:30 В.Попруга Область — Настольные виды

Традиційно кубок Дніпропетровської області не вийшов масовим змаганням, але як завжди досить представницьким. Брало участь 16 шашкістів з 6 регіонів області.

Чоловіки та жінки грали в загальному турнірі за швейцарською системою 7 турів (контроль часу на партію кожному учаснику змагань – 35 хвилин з додаванням 5 секунд), з роздільним підведенням підсумків. Боротьба вийшла гострою – жоден з призерів не уникнув поразки.

На початку турніру лідерство захопили Ігор Губарєв з Кам’янського та Віктор Пилипенко з Дніпра. Але після третього туру вони почали втрачати очки і в підсумковій таблиці опинилися далеко від переможців. А ось майстер спорту з Кам’янського Кирило Іванов навпаки, почав турнір як мокре горить (ни шатко, на валко – мовою оригінала, прим. ред.). Зігравши дві нічиї і програвши одну партію в трьох стартових іграх, він, здавалося б, ні на що вже не претендує. Однак потім чотири поспіль перемоги вивели його не тільки в лідери, але й зовсім в переможці турніру. Він набрав 10 очок і за кращим коефіцієнтом посів перше місце. Стільки ж очок набрав і кандидат у майстри спорту Олександр Шнейдер з Кам’янського.

Далі по 9 очок набрали чотири учасники. Третє місце виборола Дар’яКоротка. Далі розташувалися Олег Патлань з Кривого Рогу, Андрій Блоха з Кам’янського та дніпрянин Віктор Пилипенко.

Жінок на турнірі було всього три. Слідом за Д.Короткою в турнірній таблиці з 4 очками розташувалася Ірина Пудікова з Дніпра (14-те місце у загальному заліку). Третю сходинку взяла першорозрядниця Анастасія Губарєва з Кам’янського.

В якості експерименту проводився командний залік серед міст та районів. Система була аналогічній той, яка застосовується в кубку України. У командний залік йшли результати двох чоловіків та однієї жінки. Перше місце у команди з Кам’янського, тільки це місто було представлено в повному складі. Другими у командному заліку фінішували гравці з Дніпра, а третіми – з Кривого Рогу.