Кам’янчанки стали знову призерами

У місті Дніпро фінішував чемпіонат області серед чоловіків та жінок з шашок-64, на якому протягом двох тижнів спортсмени виборювали нагороди та місця у складі збірної команди області для виступу у Кубку України, пише сайт Кам`янське Сьогодні з посиланням на Кам`янську міську раду.

Найбільший успіх  спортсменів з Кам`янського очікував у турнірі, де змагалися жінки.  Саме тут серед призерів чемпіонату тільки кам’янчанки.

Чемпіонкою Дніпропетровської області з шашок-64 у 2017 році, третій рік поспіль, стала міжнародний гросмейстер, чемпіонка Європи-2016, тренер ДЮСШ №2 Олена Коротка, яка набрала максимальну кількість  можливих очок від своїх суперників. В її активі тільки перемоги. Друге і третє місця посіли уперше у своїй спортивній кар’єрі школярки, спортсменки першого розряду  Дар’я Коротка (СШ №23, тренер Коротка О.В.) та Віра Попруга (Ліцей НІТ, тренер Савінський Д.О.). При рівності набраних очок у двох спортсменок, кращі показники в іграх з конкурентами були на боці Дар’ї. Вона на п’єдесталі пошани на другій сходинці. Віра – на третьому місці. У змаганнях серед чоловіків кращими стали майстри з обласного центру. Серед кам’янчан найбільший результат у майстра спорту Олександра Крупія (працівник ДМК) та кандидата у майстри спорту Олександра Шнейдера (СШ №40), у них  відповідно четверте та п’яте місця.

Джерело: Кам`янське Сьогодні