Кам’янчан запрошують долучитись до розгляду проектів містобудівної документації

logo
164710_kam_janchan_zaproshujut_doluchitis_do_roz.jpeg


89 сесією VI скликання від 11.08.2015 року прийнято рішення щодо внесення змін до Генерального плану, історико-архітектурного опорного плану, меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів міста Кам’янця-Подільського, повідомляють на сайті міської ради.

Замовником зазначеної містобудівної документації виступає виконавчий комітет Кам’янець-Подільської міської ради, розробниками є Державне підприємство науково-дослідний і проектний інститут містобудування м. Київ та науково-дослідний інститут пам’яткоохоронних досліджень.

Оновлений проект основного креслення Генерального плану міста Кам’янця-Подільського розміщено на офіційному сайті Кам’янець-Подільської міської радив розділі «Наше місто».

Відповідно до частини шостої статті 21 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», пропозиції щодо внесення змін до Генерального плану приймалися з 03 січня 2017 року по 10 лютого 2017 року.

Громадські слухання з розгляду проекту внесення змін до Генерального плану, історико-архітектурного опорного плану, меж і режимів використання зон охорони пам’яток та історичних ареалів міста Кам’янця-Подільського відбудуться о 13.00 13 вересня 2017 року та відбудуться у сесійній залі адмінбудинку Кам’янець-Подільської міської ради за адресою: площа майдан Відродження, 1.


Реклама

А поделиться?