Яким буде Дніпро через 50 років?

logo
175359_jakim_bude_dnipro_cherez_50_rokiv.jpeg


Яким буде Дніпро через 50 років?

Футурологи спрогнозували долю Дніпра на подальші півстоліття. За їхніми словами, саме мегаполіси невдовзі стануть основними суб’єктами всесвітнього розвитку, а отже, варто підготуватися, щоб не пасти задніх. Зокрема, розвивати систему стартапів, освіти та науки. Про це інформує Дніпроград з посиланням на Громадське ТБ Дніпро.

«Мені здається, що якраз у Дніпрі є люди, які здатні це зробити, сформувати нову індустрію. Бракує тільки віри у себе, віри у те, що можна переобладнати та модернізувати заводи, реформувати освіту», — вважає виконавчий директор «Українського інституту майбутнього» Віктор Андрусів.

«Лише близько шестиста міст на планеті будуть акумулювати більшу частину ресурсів, — зазначає системний аналітик та координатор клубу «Коло» Олексій Жмеренецький.  — Тому зараз дуже важливо закласти фундамент для початку цих перегонів».

Філософ Іван Бебешко підкреслює: «Це не обов’язково будуть космічні технології. Це може бути щось таке, про що ми поки що навіть гадки не маємо. Одне знаю точно: попереду у вас багато роботи».

Автор: Олександр ЧИЖ


Реклама

А поделиться?