Як реформується село Волоське на Дніпропетровщині

logo
180883_jak_reformuetsja_selo_voloske_na_dniprope.jpeg


Як реформується село Волоське на Дніпропетровщині

Сьогодні, 25 вересня, староста сіл Волоське, Ракшивка, Червоний Садок і Майорка в Новоолександрівській об’єднаній територіальній громаді Андрій Пінчук під час прес-конференції в медіа-центрі Забеба.лі розповів як впроваджує реформи в чотирьох селищах, інформує Дніпроград.

У рамках децентралізації Андрія Пінчука обрали старостою чотирьох селищ.

«Завданням старости, з одного боку, є лобіювання інтересів сел та їх мешканців, а з іншого — контроль за виконавчими органами. За чимало років існування усі чотири села — Волоське, Ракшивка, Червоний Садок та Майорка не були заасфальтовані, із усього населення лише 10% людей мали питну воду, а місцеве кладовище перетворилося на смітник», — розповів про проблеми Пінчук.

Тож діяльність староста розгорнув неабияку: з кладовищ вивезли кілька десятків машин сміття, розчистили прибережну зону і облаштували пляж, створили комунальне підприємство «Волоські мережі», яке контролює водозабезпечення села.

«У селах нарешті з’явилося асфальтне покриття. Також ми відкрили водонасосну станцію, беремо участь у реформуванні шкіл, тобто створюємо нові сучасні опорні школи. Серйозно зайнялись проблемою сміття на території сіл, на сьогодні ми маємо близько 160 несанкціонованих сміттєзвалищ. Найголовніше досягенення — це те, що у містян з’явилося бажання долучатися до покращення села», — розповів Пінчук.

Нагадаємо, Дніпропетровщина — один з кращих регіонів, які реалізувати реформу децентралізації в країні.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?