Як фанати Дніпра відгамселили нардепа

У середу, 11 жовтня, на «Дніпро-Арені» відбувся матч 16-го туру групи «Б» між командами «Дніпро» і «Дніпро-1». Вболівальники «Дніпра» поводилися агресивно і в перерві матчу побили президента СК «Дніпро-1», почесного президента батальйону «Дніпро-1», народного депутата України Юрія Березу.

Нардеп першу половину гри провів у 25-му секторі разом з фанатами СК «Дніпро-1», повідомляє “Народна Правда” з посиланням на dnepr.info.

У перерві матчу фанати «Дніпра» увірвалися на фан-сектор СК «Дніпро-1», побили уболівальників суперника, відібравши у них прапори і банери з символікою клубу, а також барабан. Під час бійки постраждав і Юрій Береза, який намагався захистити прапор клубу і батальйону «Дніпро-1». Повідомляється, що нардеп отримав розсічення вилиці і гематому під оком.

Прибулими правоохоронцями затримані кілька нападників фанатів «Дніпра».

В результаті інциденту, Юрій Береза пішов зі стадіону.

За повідомленням прес-служби СК «Дніпро-1», Юрій Береза в коментарях з приводу інциденту сказав, що після подібних подій необхідно повертати на стадіони поліцію. З такою пропозицією він має намір звернутися до глави Федерації футболу України Андрію Павелко.

Нагадаємо, Денніс ван Дейн, нападник футбольного клубу “Харкемасе Бойз”, який виступає в Топклассе (третій дивізіон чемпіонату Нідерландів), увійшов в історію завдяки своєму катастрофічному промаху. Обігравши воротаря, він вийшов на порожні ворота – і, без найменшого опору з боку суперників з клубу “Капелі”.

Нагадаємо також, вболівальники львівських Карпат влаштували бійку з працівниками стадіону “Іллічівець у Маріуполі. Інцидент стався прямо на арені під час гри 5-го туру чемпіонату України з футболу між “Карпати і Маріуполем, який, до слова, за підсумками 90 хвилин розгромив гостей з рахунком 3:0.

Нагадаємо, під час футбольного матчу між збірними України та Хорватії, на НСК “Олімпійський” у Києві помер вболівальник. Чоловікові було близько 40 років.

Окрім того, нагадаємо, що в мережі показали фото туалетів “головного стадіону” країни під час вчорашнього матчу, яке викликало обурення.