«Інша техніка, кращий результат»: у Дніпрі важкохворих дітей оперуватимуть хірурги з Ізраїлю та США (Відео)

logo

Операція у дніпровській лікарні в онлайн-режимі
Операція у дніпровській лікарні в онлайн-режимі

Скріншот відео

Дніпро

30.05.2018 22:31

Іноземні лікарі погодилися працювати безплатно, дорогу їм оплатили благодійники

Оперувати дітей зі складними патологіями до Дніпра приїхали хірурги з Ізраїлю та Сполучених Штатів. 

4-річна Софійка з Донеччини вже три місяці лікується після того, як поблизу неї розірвався невідомий пристрій, який принесли у двір сусідські хлопці. Щоб урятували дівчинку, лікарям довелося видалити частину кишечника дівчинки. Нині вона чекає на чергову операцію.

Мати Софії розповіла, що операція складна, але запевнила, що все буде добре.

Софійку та ще кількох дітей із патологіями оперуватимуть дніпровські хірурги разом із фахівцями відомих клінік Ізраїлю та Сполучених Штатів. Вони на декілька днів приїхали до Дніпра, щоб поділитися досвідом у лікуванні вроджених вад у дітей. Оперуватимуть малюків із патологіями прямої кишки, сечового міхура і нирок.

За роботою іноземних колег в операційній спостерігали фахівці із Запоріжжя, Харкова та Києва. Але щоб збільшити коло учасників – операції робили в режимі он-лайн.

За темою

>
Рятуватимуть у Бостоні: 3-річна Даринка, що підпалила себе, вилетіла до США

«Я спілкуюся зі своїми дуже кваліфікованими колегами, отримую колосальне задоволення від операційної діяльності з ними, я не можу сказати, що я їх чомусь то вчу, тому що процес цей обопільний. Я вчуся у них», – пояснив ординатор дитячого відділення госпіталю (Ізраїль) Вадим Капуллер.

Олександр Гладкий, завідувач відділенням Дніпропетровської обласної дитячої лікарні, розповів, що такі операції в медустанові проводять один-два рази на місяць.

«Але це робиться з іншими підходами: інша техніка, інші маневри, швидші операції, кращий результат», – пояснив Олександр Гладкий.

Іноземні лікарі погодилися працювати безплатно, дорогу їм оплатили благодійники.

Десятки консультацій з маленькими пацієнтами та їхніми батьками і іноземні лікарі готові до роботи. Лише протягом трьох днів планують провести дев’ять операцій.

Після операцій на маленьких пацієнтів чекає реабілітація. За словами лікарів, це не менш важливий етап на шляху до цілковитого одужання.

Наталя Світлова, Андрій Ковбаса, «5 канал».

Відео за темою