Індустрія 4.0 — як пришвидшити технічну революцію у Дніпрі

logo
153484_industrija_4_0_jak_prishvidshiti_tehnichn.jpeg


Індустрія 4.0 - як пришвидшити технічну революцію у Дніпрі

14 липня у Дніпрі, в приміщенні Книгарні «Є», відбулася презентація, в ході якої містянам розповіли про Четверту промислову революцію у Європі та шляхи досягнення технічного перевороту у містах України. Про це повідомляє кореспондент Дніпрограда з місця проведення.

«Четверта технічна революція безперечно зачепить життя сучасних людей. Її відмінність від попередніх промислових етапів полягає в розвитку кіберсистем», — пояснив засновник проекту «Вуличний лекторій Ledor» Антон Доренко.

Зі слів спікера, у провідних країнах світу активно створюються коботи, тобто роботи, які створені для комунікації з людьми. У промисловості це проявляється у комунікації між різними елементами виробництва, які можуть діагностувати поломки та повідомити про це інших.

«Іншою нагальною сферою, в яку інвестує відомий бізнесмен Ілон Маск, є енергозбереження. Сьогодні існують різноманітні альтернативні джерела опалення, які почали практикувати в Дніпрі. Винахідники пропонують сонячні стелі, а також нічні пристрої, що акумулюють вироблену енергію», — зазначив лектор.

Лектор наголосив, що світ чутливий до екотехнологій та економічних перетворень. Наприклад, поява 3-D друку — це не чутки, а новий витвір, який допоможе виготовляти одяг з урахуванням анатомічних особливостей конкретної людини, розробляти дизайн, а також деталі для промислових підприємств.

«Міста України мають бути обережними і сучасними, аби не стати «іржавим поясом» слідом за Детройтом у США», — застеріг Антон Доренко.

Автор: Людмила СТУПАК

А поделиться?