Гроші Міноборони через «Трейд Коммодді» відмивались у простій «хрущовці» Кам’янського

logo
186804_groshi_minoboroni_cherez_trejd_kommoddi_v.jpeg


Сусіди говорять, що працівники офісу ніколи з ними не спілкувались.

Офіс компанії «Трейд Коммодді», яку підозрюють в участі в корупційних схемах у закупівлі пального для Міноборони України, розташований у типовій «хрущовці» міста Кам’янське Дніпропетровської області.

Як повідомляє кореспондент ТСН, фірма займає три квартири у двох під’їздах на першому поверсі.

Місцеві мешканці ніколи не знали, на чому саме спеціалізуються працівники офісу, але говорять, що приміщення охоронялось, а перед ним бізнесмени зробили парковку. Із людьми ніхто із «Трейд Коммодді» не спілкувався ніколи.

Читайте також: «Три карні справи у РФ». Полторак запевнив, що його підозрюваному у розкраданні заступнику нікуди тікати

Також офіс був під пильним відеоспостереженням і сигналізацією, яка наразі вимкнена. Вікна добре облаштовані залізними гратами і ролетами. Однак під час обшуків були пошкоджені двері.

Люди говорять, що перед обшуками із офісу вивозили майно.

Офіс "Трейд Коммодді"ТСН.uaОфіс «Трейд Коммодді»

Нагадаємо, 11 жовтня 2017 року детективи НАБУ під процесуальним керівництвом прокурорів САП здійснили низку обшуків, в результаті яких за підозрою у причетності до злочину під час закупівлі палива затримали двох посадовців Міноборони. Досудове розслідування за цими фактами детективи НАБУ розпочали у вересні 2016 року. Затриманий заступник міністра оборони Степана Полторака Ігор Павловський та директор Департаменту держзакупівель Володимир Гулєвич. Слідством було встановлено, що співробітники Міноборони за попередньою змовою з представниками комерційного підприємства домовилися про закупівлю пального за завищеною ціною.


А поделиться?