Голос жінки має силу: на Січеславщині стартує проект для внутрішньо переміщених жінок

logo

Голос жінки має силу: на Січеславщині стартує проект для внутрішньо переміщених жінок

Фундація прав людини продовжує працювати над проектом для внутрішньо переміщених жінок Січеславщини. Мешканок регіону запрошують долучитися, аби навчитися захищати свої права. Про це інформує Дніпроград з посиланням на повідомлення організаторів проекту.

Як зазначається, громадська організація «Фундація прав людини» розпочинає другу фазу національного проекту «Голос жінки має силу». Його мета – побудова діалогу серед внутрішньо переміщених жінок, підвищення професіоналізму лідерок громадських організацій у таких сферах, як онлайн правозахист і блогерство.

Минулого року проект охопив понад п’ять тисяч осіб, включаючи жінок на непідконтрольних територіях. Під час другої фази реалізації проекту ми сподіваємося долучити ще більше активісток у цільових регіонах і по всій Україні.

У рамках проекту «Голос жінки має силу» планується низка інформаційно-просвітницьких заходів:

Національний радіомарафон «Ukrainians», який стартує 18 травня і триватиме 10 тижнів в ефірі «Стильного радіо» в 64 містах України. Щоп’ятниці з 12:00 до 13:00 на слухачів чекатимуть зустрічі з цікавими людьми – представниками різних релігійних, національних та інших спільнот українців, а також розважальна вікторина та можливість виграти призи

Чотири 4-денні школи-тренінги на теми правозахисту, адвокаційних кампаній, миротворчості, блогерства і арт-технік як засобів вирішення конфліктів. Отримані під час цих Шкіл знання учасники зможуть застосовувати на практиці у своїх регіонах, а це сприятиме відновленню миру

Адвокаційні заходи на підтримку жінок, які потребують правозахисту

Активна блогерська діяльність

Долучитися до активностей Фундації можна на сторінці у Facebook.

Нагадаємо, що у Дніпрі стартувала програма підтримки жінок, які покинули свої домівки на Донбасі та наразі живуть у Дніпрі. Мета програми — навчити переселенців вести свою власну справу та підвищити їх фінансову грамотність.

Раніше повіомлялося, що жінки-підприємці Січеславщини під час Всеукраїнського нетворкінгу ділилися досвідом створення успішних бізнес-проектів.

Автор: Іван МУРАХА