ФК «Дніпро» здобув історичну перемогу у дніпровському дербі

ФК "Дніпро" здобув історичну перемогу у дніпровському дербі

Вчора, 11 жовтня, на Дніпро-Арені відбулося друге у історії дніпровських клубів дербі. ФК «Дніпро» зустрівся із новоствореним СК «Дніпро-1» та здобув першу та історичну перемогу у історії протистоянь цих команд, повідомляє Дніпроград.

СК «Дніпро-1» вийшов на поле із значними втратами основного складу, адже одразу чотири гравці команди зіграли напередодні матч за молодіжну збірну України. Увесь перший тайм гри пройшов у майже рівній та жорсткій боротьбі між дніпрянами, але свої моменти краще реалізовували гравці ФК «Дніпро». Наприкінці першого тайму один із найкращих бомбардирів Другої ліги Артем Довбик зумів проскочити суперників та пробивши низом у дальній кут воріт, відкрив рахунок у грі.

Другий тайм розпочався з натиску «Дніпра-1», який відчував, що втрата очків із найближчим переслідувачем у турнірній таблиці може стати фатальною помилкою. Але, незважаючи на тиск, ФК «Дніпро» не тільки зумів вистояти, а і забити другий гол під завісу гри. На 80-й хвилині відзначився Назаренко, чим поховав шанси СК на перемогу у цьому матчі. 2:0 перемога ФК «Дніпро», яка стала першою у зустрічах цих команд.

Гру дніпровських команд відвідали 3500 глядачів.

Дербі не залишилося і без бійки фанатів. Під час матчу фанати ФК «Дніпро» побилися із фанатами суперника, під час чого постраждав почесний президент СК «Дніпро-1» Юрій Береза.

Наступний свій матч ФК «Дніпро» проведе ще з одним лідером групи В «Металістом-1925».

Нагадаємо, минуле дербі закінчилося із нічийним рахунком.

Автор: Антон МОРОЗ