DZIDZIO Контрабас: дніпрян запрошують на прем’єру блокбастера українського виробництва

logo
172110_dzidzio_kontrabas_dniprjan_zaproshujut_na.jpeg


DZIDZIO Контрабас: дніпрян запрошують на прем'єру блокбастера українського виробництва

Вчора в останній день літа, 31 серпня, у Дніпрі відбулася прем’єра українського фільму «DZIDZIO Контрабас». Протягом тижня в дніпровських кінотеатрах пройде показ фільму. Сьогодні, 1 вересня, виконавець головної ролі, генеральний продюсер фільму, соліст і засновник гурту DZIDZIO Михайло Хома під час прес-конференції в ІА «Мост-Дніпро» особисто запросив дніпрян для перегляду фільму, інформує Дніпроград.

У прокат вийшла нова українська кінострічка «Dzidzio Контрабас». Це авантюрна динамічна комедія про трьох молодих шибайголовів, які заробляють гроші перевезенням контрабанди. 

Комедії виробництва наших режисерів — явище в цілому рідкісне, а тут ще додаткову увагу до фільму привернуло участь в ньому фронтмена гурту DZIDZIO — Михайла «Дзідзьо» Хоми, який зіграв головну роль.

«Чим вас може зацікавити фільм? А не скажу. Прийдіть і подивіться. Скільки грошей ми на нього витратили? Не скажу. Але особисто я вклав три літри крові, мішок кубинських нервів, усю любов, усі переживання, всього себе. За гроші таке не купиш. Це треба любити», — розповів Михайло Хома. 

У фільмі знявся увесь склад гурту DZIDZIO та мама Михайла Хоми — Галина Хома.

«Моя мама живе в португалії. Я подзвонив їй у Skype і сказав, що ми знімаємося. Мама на кухні. Вона довго вовтузилась. Мама натуральна, переживає. Єдине за що жалію, що не запросив маму на прем’єру. Вона в мене дуже гарна і щира жінка. В Португалії вона мама всім мамам. Коли ми знімали цю сцену я не зміг втримати сліз і плакав по-справжньому», — розповів Хома.

Родзвинки та цікавинки фільму Михайло Хома розкривати не став, а запросив усіх дніпрян проглянути кінострічку та насолодитися справжньою вітчизняною комедією.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?Читайте также: