ДСНС застерігає: на вихідні у області оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки

logo
177027_dsns_zasterigae_na_vihidni_u_oblasti_ogol.jpeg


ДСНС застерігає: на вихідні у області оголошено найвищий рівень пожежної небезпеки

Найближчими вихідними у Дніпропетровській області оголошено п’ятий клас пожежної небезпеки, вогнеборці закликають громадян утриматися від відвідування лісних масивів. Про це сьогодні, 15 вересня, під час прес-конференції повідомили представники ДСНС та лісового господарства Дніпропетровщини, передає Дніпроград.

Станом на вересень цього року у області було зафіксовано більше 4 тисяч пожеж у екосистемах. Сгоріло 795 гектарів лісу, велика частина якого не підлягає природньому відновленню. Аби запобігти розповсюдженю пожеж, у регіоні на постійному чергуванні перебуває близько 300 людей особового складу ДСНС та лісних господаств, а також 80 одиниць спецтехніки. В особливо небезпечних зонах вогнеборці та лісники цілодобово здійснюють моніторинг ситуації у екосистемі.

Окрім цього, спільно з Національної поліцією здійснються регулярні рейди з виявлення порушників пожежної небезпеки, які можуть призвести до незворотних наслідків. Розпорядженням голови ДніпроОДА на період найвищої пожежної небезпеки забороняється в’їзд у лісові зони, з початку року у зв’язку з пожежонебезпекою було перекрито близкьо 400 доріг.

«Ми звертаємося до усіх мешканців області з проханням утриматися від візитів до лісу цими вихідними, адже основна частина пожеж виникає саме через порушення громадянами правил поводження із вогнем», — зазначив Валерій Величко, начальник Дніпропетровського лісового та мисливського господарства.

Нагдаємо, на Дніпропетровщині до гасіння масштабної пожежі долучилися більше 100 волонтерів.

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?Читайте также: