Дощ не перешкода для укладання асфальту, — Лисенко

logo
51005_dow_ne_pereshkoda_dlja_ukladannja_asfaltu.jpeg


Дощ не перешкода для укладання асфальту, - Лисенко

Сьогодні, 2 листопада, заступник міського голови Михайло Лисенко заявив, що з технологічної точки зору класти асфальт можна у будь-яку погоду. Про це Дніпроград передає з прес-конференції у Zabeba.li.

Михайло Лисенко повідомив, що останнім часом в соціальних мережах люди обурено пишуть про те, що шари нового асфальту кладуть під час дощу. Але фахівець наголосив, починаючи з цього року усі дорожні покриття обробляються спеціальною гідрофобною емульсією.

«Аби зупинити ці безглузді балачки, хочу пояснити, що по-перше, зціплення асфальту відбувається при температурі приблизно 70 градусах, по-друге, поспостерігайте, якщо на вулиці йде дощ, то біля обробленої поверхні, де ведуться роботи, вода накопичується у так звані кульки. Після цього ці кульки просто здуваються і ніяких проблем немає. Це нові технології», — зазначив фахівець.

Лисенко зазначив, що є дві великі різниці – класти асфальт у погану погоду на підготовлену поверхню чи кидати його лопатами у калюжі.

«Можу вас запевнити, що ми слідкуємо за усіми робочими процесами, і викидати кошти у барліги з асфальтом, які через місяць знову перетвориться у яму ще більших розмірів, точно не в наших інтересах», — підсумував Лисенко.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?Читайте также: