До Дня серця у Дніпрі провели незвичний флешмоб

logo
182407_do_dnja_sercja_u_dnipri_proveli_nezvichni.jpeg


До Дня серця у Дніпрі провели незвичний флешмоб

Сьогодні, 29 вересня, весь світ відзначає День серця. Дніпро не залишилося осторонь — працівники департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА влаштували символічний флешмоб. Про це повідомляє Дніпроград з місця подій.

На площі перед ДніпроОДА учасники флешмобу тримали серце з кульок, до якого були прикріплені картонні грузи, що символізують шкідливі звички — малорухливий спосіб життя, алкоголь, наркотики, шкідлива їжа.

«У цьому році День серця проходить під гаслом «Поділися силою свого серця». Ми хочемо підвищити обізнаність населення про хвороби серця і судин, їх профілактики. Серцево-судинні захворювання – вбивця номер один у світі, через них помирає більше людей, ніж з будь-яких інших причин. Причиною серцево-судинних захворювань найчастіше є наші звички, а з цим легше боротися, варто лише полюбити своє серце і дбати про нього. Ми тримаємо серце з кульок, яке не може полетіти, йому заважають паління, алкоголь, неправильний спосіб життя та відмова від фізкультури. Тільки відмовившись від цього ви можете врятувати себе та своє здоров’я», — розповіла директор департаменту охорони здоров’я ДніпроОДА Наталія Будяк.

Учасники флешмобу відчепили символічні шкідливі звички та відпустили серце з кульок у небо. Також на площі представники департаменту охорони здоров’я дали декілька корисних порад місцевим мешканцям, як зберегти серце здоровим. 

«Киньте курити, якщо ви все ще це робите. Куріння є однією із головних причин виникнення серцево-судинних захворювань. Будьте активними, фізична активність може знизити ризик розвитку захворювань серця. Це – ефективний спосіб підняти настрій та уникнути наслідків стресу. Слідкуйте за вагою, адже надмірна вага негативно впливає на весь організм. Скоротіть об’єм жирної їжі у раціоні та вживайте більше клітковини (хліб, каші з цільного зерна, фрукти та овочі)», — розповіла Наталія Буряк. 

Також протягом тижня в області проходять різноманітні заходи – від акцій з вимірювання тиску до флешмобу. 

Зазначимо, всесвітній день серця почав проводитися починаючи з 2000 року. Метою щорічної акції було інформування людей у всьому світі про те, що серцево-судинні захворювання, інфаркт і інсульт є однією з головних причин смерті в світі.

Автор: Дарина ТВАРА


Реклама

А поделиться?Читайте также: