До Дніпра з’їхалися аматорські футбольні команди з усієї України, аби пропагувати здоровий спосіб життя

logo
181965_do_dnipra_z_jihalisja_amatorski_futbolni_.jpeg


До Дніпра з'їхалися аматорські футбольні команди з усієї України, аби пропагувати здоровий спосіб життя

Сьогодні, 28 вересня, з самого ранку на дніпровському стадіоні «Трудові резерви» проходить Всеукраїнський аматорський турнір з міні-футболу під назвою «Футбол єднає», повідомляє Дніпроград.

Ініціатором цього турніру виступає Міжнарода антинаркотична асоціація, яка займається реабілітацією наркозалежних громадян і їх подальшою інтеграцією у суспільство

Футболісти-аматори з’їхалися з усієї України заради того, щоб підтримати наркозалежних у їх боротьбі із страшною соціальною хворобою. Учать у турнірі беруть команди-представники Міжнародної антинаркотичної асоціації з Києва, Херсона, Житомира Кропивницького, а також команди місцевих силових структур, громадських та ветеранських організацій, органів міськради та спортивні організації Дніпра. 

Змагання триватиме протягом усього дня, воно є відкритим і усі охочі могли зареєструвати свої команди з восьмої ранку.

Як зазначають організатори, усі команди зібралися на турнір заради того, щоб показати, що у спорті всі рівні і результат залежить лише від старання та волі. Окрім цього, такий формат заходу об’єднує між собою різноманітні державні та громадські організації країни. А це, у свою чергу, створює діалог між об’єднанням і у подальшому сприяє акумуляції їх зусиль у лікуванні, реабілітації, соціальної підтримки та соціалізації хворих на наркотичну залежність.

Загалом у змаганнях бере участь близько різноманітних 20 аматорських футбольних команд.

Нагадаємо, цими вихідними у Дніпрі відбудеться фестиваль ролерів, мета якого — популяризація здорового способу життя.

Автор: Антон МОРОЗ


Реклама

А поделиться?Читайте также: