Дніпровський скульптор отримав почесну нагороду (Фото)

logo
182437_dniprovskij_skulptor_otrimav_pochesnu_nag.jpeg


Днями до Дніпропетровського художнього музею завітав перший секретар посольства Республіки Білорусь. Відомого скульптора Юрія Павлова, роботи якого представлені на даний час у виставці династії Павлових-Корольових “Родинний вернісаж”, нагороджено Почесною грамотою Міністерства культури Республіки Білорусь, зазначають у прес-службі музею.

1

“Родинний вернісаж” – це проект, який  представляє дружню талановиту родину відомих дніпровських митців Павлових-Корольових. Юрій Павлов – скульптор, заслужений художник України, саме він став засновником доброї сімейної традиції щодо успадкування професії художника. Його скульптури добре відомі усім мешканцям нашого міста.

IMG_7166

Це і «Муза-Талія», що прикрашає фонтан біля Театру опери та балету, скульптури Театру імені Т.Г.Шевченка та барельєфи центрального мосту через Дніпро, пам’ятник воїнам-інтернаціоналістам на Набережній, а ще бронзовий лев, який зустрічає відвідувачів у парку Шевченка.  Його твори увійшли до літопису українського образотворчого мистецтва як «сміливі шедеври соцреалізму». На вернісажі презентується його скульптурна пластика, ескізи до цих робіт останніх років, присвячених темі козацтва.

Поделиться ссылкой:

Метки: Дніпро, нагорода, Республіка Білорусь, скульптор, Юрій Павлов


Реклама

А поделиться?Читайте также: