Дніпровський бадмінтоніст виборов перемогу у всіх видах на міжнародному турнірі

logo
177617_dniprovskij_badmintonist_viborov_peremogu.jpeg


Дніпровський бадмінтоніст виборов перемогу у всіх видах на міжнародному турнірі

Вчора, 16 вересня у Дніпрі завершився міжнародний турнір з бадмінтону для юніорів «Ukraine Junior 2017». Дніпрянин Данило Боснюк другий рік поспіль став переможцем турніру. Про це інформує Дніпроград з місця подій.

Всі фінали турніру відбулись вчора, 16 вересня. Вихованець дніпровської спортивною школи ім. Костянтина Вавілова виграв парний турнір, мікст та одиночку.

У фінальному поєдинку одиночного розряду Данило Боснюк в трьох партіях здолав другу ракетку турніру молдованина Крістіана Савіна.

У вирішальному парному поєдинку Данило Боснюк і Данило Шевченко поступилися у першому сеті співвітчизникам Івану Мединському і Кирилу Щуру 16:21. Але все-таки переломити хід гри. В підсумку — 21:18 21:15. А в міксті, де Боснюк виступав з Євгенією Паксютовой, вирішальний матч вклався в два сети: з рахунком 21:19 21:16 були переможені Михайло Махновський і Анастасія Прозорова. 

На турнірі Україну представляли спортсмени дніпровських шкіл. На рахунку українських бадмінтоністів, крім  перемог Данила Боснюка, також є бронзові нагороди в парних розрядах.

Нагадаємо, що 13-16 вересня у Дніпрі вчергове відбувся міжнародний турнір з бадмінтону серед юніорів.

Автор: Влад ХАРКІВСЬКИЙ


Реклама

А поделиться?