Дніпровські правозахисники Громадської приймальні УГСПЛ влаштували дитяче свято у Торецьку

logo

Дніпровські правозахисники Громадської приймальні УГСПЛ влаштували дитяче свято у Торецьку

Дніпровські правозахисники Громадської приймальні УГСПЛ влаштували дитяче свято, присвячене четвертій річниці звільнення Торецька від російських окупаційних військ. Так, дітям подарували позитивний майстер-клас зі створення мультфільму «Торецьк — місто щасливих дітей». Про це повідомляє Дніпроград з посиланням на сторінку ГО «Правозахисна група «СІЧ» у Facebook.

Як зазначається, правозахисники Громадської приймальні УГСПЛ у Дніпра приїхали до прифронтового міста, на запрошення організаторів ГО «Твоє Нове Місто».  

«Це було справжня свято. У місті, яке ледь не щодня потерпає від обстрілів, особливо уміють цінувати моменти щастя. Торецьк. Для мешканців виступив військовий оркестр та українські зірки, у небо запускали державний стяг та провели маштабну виставку військової техніки», — йдеться у дописі.

Під час відзначення дітлахи від 5 до 14 років ліпили з пластиліну та малювали героїв, які відображають їхнє уявлення про щасливе дитинство, рідне місто та найбільші мрії. Учасниками майстер-класу стали також діти з інвалідністю та особливими освітніми потребами, хлопчаки з ромського поселення. Те, що їм вдалося зробити можна переглянути, натиснувши тут.

В цей час дніпровська правозахисниця ГО «Правозахисна група «СІЧ»  Наталья Кожина спільно з колегами з Громадської приймальні УГСПЛ Торецька Володимир Єлець розповідали про рівні можливості та права дітей. Йдеться про право на розвиток, мир та безпеку, право жити в родині, право на освіту, розваги та відпочинок.

Вже не вперше фахівці дніпровської приймальні навідуються до прифронтового міста, аби підтримати дітлахів раніше вони проводили інформаційно-просвітницькі заходи для учнів та вчителів місцевої школи-інтернату. Також планується надалі продовжувати працювати у цьому напрямку.

Раніше повідомлялося, що помічниця керівника інформаційно-просвітницького напрямку ГО «ПГ «СІЧ» Віталія Серебрянська допомагає проводити освітні заходи у сфері захисту прав людини. Вона вчить дітей створювати добрі мультфільми – це нова для України соціальна мультиплікація, яка має лікувальний ефект.

Автор: Людмила СТУПАК