Дніпровське дербі: сьогодні між собою зіграють «Дніпро» та «Дніпро-1»

logo
186062_dniprovske_derbi_sogodni_mizh_soboju_zigr.jpeg


Дніпровське дербі: сьогодні між собою зіграють "Дніпро" та "Дніпро-1"

Сьогодні, 11 жовтня, у рамках чергового туру Другої ліги на Дніпро-Арені у принциповому поєдинку зійдуться дві дніпровські футбольні команди — «Дніпро» та «Дніпро-1», повідомляє Дніпроград.

Номінальним господарем поля буде ФК «Дніпро». Матч розпочнеться о 19:00, вхід на більшість секторів стадіону вільний.

Головним арбітром на цей матч призначено 32-річного Віктора Арановського із Києва. На лінії йому асистуватимуть дніпрянин Роман Прощенко та Ярослав Пилипенко з Кропивницького. Четвертим арбітром буде Людмила Тельбух з Дніпра. 

Зазначимо, що наразі обидві команди займають верхні місця у турнірній таблиці групи В. СК «Дніпро-1» знаходиться на другій позиції із 32 очками, а ФК «Дніпро» займає третю сходнику із 31 очком. Для останнього ця гра є надзвичайно важливою, адже перемога подарує футбольному клубу хороші шанси на вихід із другого місця та подальшу боротьбу за підвищені у класі. У свою чергу, СК «Дніпро-1» має у запасі незавершений матч із «Суднобудівником», тож у разі перемоги над своїми земляками, команда має серйозно відірватися від переслідувачів.

Сьогоднішнє протистояння обидва клуби проведуть без декількох основних гравців, які викликані до молодіжної та юнацької збірних.

Автор: Антон МОРОЗ


А поделиться?