Дніпропетровські спортсмени здобули дев’ять медалей на чемпіонаті України з дзюдо

Збірна Дніпропетровської області завоювала на цих змаганнях дев’ять нагород і посіла друге загальнокомандне місце, передає УНН-Центр з посиланням на Федерацію дзюдо у Дніпропетровській області.

На чемпіонаті України серед кадетів спортсмени виграли чотири золоті, дві срібні і три бронзові медалі. У ньому брали участь близько 600 спортсменів з 23 регіонів нашої країни.

Цей чемпіонат України був першим етапом відбору в національну кадетську збірну, яка в цьому році виступить на чемпіонаті Європи 30 червня-2 липня в Каунасі (Литва), чемпіонаті світу 9-13 серпня в Сантьяго-де-Чилі (Чилі) і Європейському Юнацькому Олімпійському фестивалі 24-28 квітня в Дьйора (Угорщина).

Нагадаємо, вінницькі параолімпійці здобули низку нагород на чемпіонаті світу з лижних перегонів та біатлону.